Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

Program


Az ünnep

Az ünnep

A születésnapját ünneplő apa családi ünnepségre várja két megfelelően konszolidált gyermekét, de váratlanul betoppan a harmadik, a „tékozló fiú” is, aki feldúlja a család jól konzervált nyugalmát.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2009. április 24. péntek, 19:00

Bevallja, hogy apja őt, és öngyilkossá lett ikerhúgát kiskorukban megerőszakolta. A családi botrányt az apa védi ki, ő vezeti vissza őket a megszokott középpolgári nyugalomba, elvesztve közben családfői tekintélyét, amelyet a legmagasabb pozícióba jutott fiú vesz át helyette – nyugodtan nevezhetjük amolyan „bársonyos” nemzedékváltásnak is az akciót. A darab bővelkedik kriminál-elemekben is, amely finoman és decensen hálózza be az amúgy lassan változó cselekményt.

Ajánlatunk


Három fivér házavatót tart. Mindhárom asszony jelen van, ki-ki vérmérséklete szerint értékel. Ám az egyik feleség meghívja a férje titkárnőjét is, aki igen csinos nő. Az urak közt pánik tör ki, mert mindhárman ismerik a hölgyet, bár ezt az asszonyok még csak nem is sejtik. A hölgy meg is érkezik, és töredelmesen elmeséli, hogy... De mindez derüljön ki az előadásból. Nézzék meg ezt a pikáns, francia vígjátékot!

Közreműködik: Dézsi Darinka és Tar Dániel, a Móricz Zsigmond Színház színművészei és a Modul együttes Műsorvezető: Dézsi Darinka

New Yorkban vagyunk, 1938-ban, a La Paz nevű luxushajó fedélzetén. Egy munkamániás, besavanyodott ifjú üzletasszony és egy sármőr kalandor viharos találkozásának lehetünk tanúi.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!