Jegy- és bérletvásárlás

Az élet újra beköltözik a Bencs Villába, irodalommal kezdünk! Háy János József Attila-díjas magyar író, költő, festő, illusztrátor, a Palatinus Könyvkiadó alapítója lesz július 21-én, kedden 19.30-tól a Többszemközt estek vendége a Bencs Villában.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. július 21. kedd, 19:30
Többszemközt Háy Jánossal
Az élet újra beköltözik a Bencs Villába, irodalommal kezdünk! Háy János József Attila-díjas magyar író, költő, festő, illusztrátor, a Palatinus Könyvkiadó alapítója lesz július 21-én, kedden 19.30-tól a Többszemközt estek vendége a Bencs Villában.
A közkedvelt és népszerű írók közé sorolt Háy termékeny alkotó, gyakori szereplője különféle esteknek, rendszeresen kérnek tőle interjúkat. Mégis, vagy éppen ezért, az újszülöttnek minden vicc új mondás alapján megpróbáljuk körbejárni, bemutatni, ki is tulajdonképpen Háy János, a sokoldalú alkotó. Bízva abban, hogy tudunk újat mondani Önöknek, a házigazda Kováts Dénes kérdezi majd versről és drámáról, zenéről és regényről, illusztrációkról és karanténnaplóról, s arról is, nehéz volt-e az út Vámosmikolától Budapestig.
Július 21-én, kedden 19.30-tól egy igazán érdekes művésszel találkozhatnak a Bencs Villában, akit nem lehet elégszer meghallgatni.
A tapasztalatok alapján érdemes mielőbb gondoskodni a jegyről!
(amerikai akcióthriller, kalandfilm, 170 perc, 2025) 16 éven aluliak számára nem ajánlott!
Élt egyszer egy király a királynővel és lányukkal, a kis hercegnővel, akit Klárának hívtak. Boldogan éltek így együtt, ám egy nap a király szomorú lett, mert elvesztette a boldogságát. Klára mindenáron szeretné megtalálni, hogy édesapja megint boldog legyen, ezért útnak indul..
A korhű dokumentumokra épülő történet arra keresi a választ, hogyan maradhatunk önmagunk a történelem viharai közepette, vagy éppen hogyan nőhetünk fel egy elsőre talán szokatlannak látszó feladathoz.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!