Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

Program


Börtönszínház

Börtönszínház

Harsányi Gábor: Börtönszínház
színmű 1 részben



 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. március 22. péntek, 19:00

Maki bácsi, a tolvajlásért elítélt fegyenc életét felforgatja egy új rab - az ártatlanul börtönbe került színművész - érkezése.
A fiatal férfi csodálatos szabadságot hoz a börtön falai közé. Elvarázsolja az öreg kasszafúrót, tehetsége erejével szinte át tudnak lépni a falakon, hisz a fantázia világában ott lehetnek, ahol akarnak. A játék azonban hamarosan kegyetlen harccá változik. Maki bácsi kihasználva, hogy övé a hatalom a börtönben, szeretné a fiú képességét saját szolgálatába állítani. Úgy küzdenek egymás ellen a színházért, mintha az életük lenne a tét.

A történet gyilkos humorral és drámai fordulatokkal szól az emberi megaláztatásról, a művészi kiszolgáltatottságról.
Az előadás érzékenyítő és értékteremtő, ugyanakkor szórakoztató játék, mind a fiatalabb, mind az idősebb korosztály számára művészi élményt nyújt.

Ajánlatunk


A legnagyobb magyar zenei kincs, a magyar nóta gyöngyszemeiből összeválogatott műsor, melyben hallgatók, andalgók, csárdások egyvelege hallható két kiváló színművész, Kiss Eszter Júlia és Tóth Károly előadásában. Az autentikus hangzást Botos Lajos prímás nagyszerű hegedűjátéka és Csernák Tibor zongorista aláfestése biztosítja.

félig mese, félig musical 9-99 éves korig

1989 nyarán felkerekedik egy olasz kompánia, hogy ellátogasson Magyarországra családi gyökereiket, régi-új szerelmeket, boldogságot kutatni. Közben pedig szólnak a jól ismert olasz slágerek.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!