Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

Program


ÉDENTŐL KELETRE

ÉDENTŐL KELETRE

John Steinbeck
ÉDENTŐL KELETRE (East of Eden)
Színpadra alkalmazta: Spiró György

„A legnagyobb rémület, amely egy gyermek szívét marcangolhatja: az, hogy nem szeretik! Nincs ember a világon, aki kisebb-nagyobb mértékben ne érezte volna a visszautasítás gyötrelmét. A mellőzés haragot szül, és a harag valami bűnt a mellőzés megbosszulására, a bűn pedig bűntudattal jár, íme az emberiség története!...”

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. május 11. kedd, 19:00

A Nobel-díjas amerikai író, John Steinbeck világhírű regénye Káin és Ábel történetének modern példázata. Magyarországon azonban inkább Elia Kazan 1955-ben készült Oscar-, Golden Globe és Cannes-i nagydíjjal jutalmazott filmje népszerű, melynek főszerepét a fiatalon elhunyt mozilegenda, James Dean alakította.
Spiró György, a kortárs magyar irodalom egyik legizgalmasabb alakja készített a regényből színpadi változatot az Új Színház társulata számára.

Díszlet: SZIKORA JÁNOS
Jelmez: TRESZ ZSUZSA
Dramaturg: HÁRSING HILDA
Ügyelő: ROVÓ RÉZI
Súgó: FARKAS ERZSÉBET
Rendezőasszisztens: HAJDINÁK JUDIT

Rendező: SZIKORA JÁNOS

Ajánlatunk


Az özvegy Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával éli a húszas évek Londonjának felső tízezerbeli életét. A kényelmüket szolgáló szakácsnő, az inas, a komornyik, a szobalány legalább olyan színes egyéniség, mint a ház urai.

Ray Cooney - John Chapman Ne most, Drágám! fordította: Vajda Miklós

Klasszikus bohózati helyzetek és fordulatok váltják egymást, tűzijátékszerű poénok robbannak, alaposan megdolgoztatva ezzel a nézői rekeszizmokat is.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!