Jegy- és bérletvásárlás
A ma már kétszeres Fonogram-díjas zenekar 2006-ban kezdett bele nagy álma megvalósításába, hogy a kortárs gyermekvers irodalmat népszerűsítse országszerte, zenei köntösben. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az öttagú zenekar nagy igénnyel választja a szövegeket, írja a dalokat, nagy gondot fordít a hangszerelésre és a minden esetben élő előadásra és stúdiómunkára. Ízlést formáló szerepük tudatában, fontosnak tartják, hogy csak igényes produkciót hozzanak létre, hiszen a gyerekeknek szólnak, többek közt ők nevelik ki a jövő koncert- és színházlátogató közönségét. A produkció az egész családot szólítja meg, hogy a minőségi együtt töltött idő szülő és gyerek között valóban megvalósuljon a koncerteken vagy otthon, a zenekar albumainak meghallgatása közben. Az elmúlt 16 évben a legnagyobb hazai koncerthelyszíneken és fesztiválokon túl számos saját szervezésű koncerten és online produkciókon keresztül lehet találkozni a zenekarral.
A zenekar tagjai: Farkasházi Réka (ének), Kálmán Tamás (gitár, ének), Csiszár Ferenc (gitár, ének), Studniczky László (basszusgitár), Delov Jávor (dob)
Élt egyszer egy király a királynővel és lányukkal, a kis hercegnővel, akit Klárának hívtak. Boldogan éltek így együtt, ám egy nap a király szomorú lett, mert elvesztette a boldogságát. Klára mindenáron szeretné megtalálni, hogy édesapja megint boldog legyen, ezért útnak indul..
Komédiánk hősének lövése sincs a művészetről. De volt kidobóként, Dave-et mégis egy kortárs galériában alkalmazzák, hogy egy ellentmondásos műalkotást őrizzen. A kép 3 méter magas és 1,60 m széles, és… hát, hogy is mondjam… elég különös technikával készült. Vannak, akiknek nem tetszik és sokféleképp értelmezhető.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!