Jegy- és bérletvásárlás
Hernádi Judit zenés estje / Orlai Produkció
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. február 16. csütörtök, 19:00
Díva, bohóc, ember és színésznő. Ez mind, ami vagyok. És már egy jó ideje ez vagyok. Ilyenkor illik számot adni mi volt, mi lesz.
Tojok az illemre, a szabályokra. Az érdekel, ami egy kicsit más.
Mondatok, amiket már elmondtam, amiket nekem szántak vagy szánhattak volna.
Dalok, amiket nekem írtak vagy írhattak volna a szerzők, ha kicsit jobban odafigyelnek.
Ez az est rólam szól!
Szerintem szórakozni fognak. Én is szórakoztam, amíg kigondoltam.
Woody Allen mondta: "Nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megtörténik"
De mint tudjuk, jöhet egy pont...
Közreműködik: Heilig Gábor és zenekara
Díszlet-, jelmez: Kálmán Eszter
Plakát: Csáfordi László
Rendező munkatársa: Kis-Kádi Judit
Video: Fanatics Film
Rendező: Pelsőczy Réka
Producer: Orlai Tibor
Csernák Tibor és Csernák Mónika zenés műsora a ’80-as és ’90-es évek legismertebb magyar slágereiből válogat. Az est során többek között Demjén Ferenc, Balázs Fecó, Katona Klári és Zorán dalai csendülnek fel, anyák napi hangulattal átszőve. A nosztalgikus, közvetlen hangulatú előadás május 22-én, pénteken 18.00 órakor kerül megrendezésre a Bencs Villa falai között.
Három fivér házavatót tart. Mindhárom asszony jelen van, ki-ki vérmérséklete szerint értékel. Ám az egyik feleség meghívja a férje titkárnőjét is, aki igen csinos nő. Az urak közt pánik tör ki, mert mindhárman ismerik a hölgyet, bár ezt az asszonyok még csak nem is sejtik. A hölgy meg is érkezik, és töredelmesen elmeséli, hogy... De mindez derüljön ki az előadásból. Nézzék meg ezt a pikáns, francia vígjátékot!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!