Jegy- és bérletvásárlás
A Mézeshetek ideális választás azok számára, akik könnyed, humoros színházi élményre vágynak, és szívesen nevetnek a párkapcsolati helyzetek komikáján. Egy romantikus hétvégén játszódik, ahol a nászút során váratlan bonyodalmak és humoros helyzetek alakulnak ki.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. október 5. vasárnap, 17:00
A történet középpontjában a friss házasok állnak, akiknek kapcsolata próbára kerül, amikor különféle félreértések és komikus szituációk nehezítik meg a mézesheteiket. A darab könnyed, szórakoztató stílusban tárja elénk a párkapcsolati dinamika kihívásait és örömeit.
Szereplők:
Lenhardt Marcsi, Kósa Dénes, Bednai Natália, Szőke Zoltán
Írta: Bednai Natália
Rendezte: Szőke Zoltán
Shakespeare remekművének titka érzékiségében, humorában és szenvedélyében, a test és lélek – élet és halál ötvözetében, és persze időtlenségében rejlik. Mert a szerelem és a vágy örök. Az idő és a halál legyőzésének vágya örök.
„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán feltekerjük a hőfokot. Pont olyan sül ki belőle, mint egy finom flódni” – meséli Stahl Judit, az előadás megálmodója.
A 100 tagú Cigányzenekar hangversenyzenekari gálakoncertje
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!