Jegy- és bérletvásárlás
A finn színházi élet egyik legfontosabb alkotójának darabja érzékeny és szórakoztató helyzetekben mutatja meg, miként próbál alámerülni három igaz barát a férfilélek különös mocsarába.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. november 30. szombat, 19:30
MIKA MYLLYAHO: PÁNIK, AVAGY FÉRFIAK AZ IDEGÖSSZEOMLÁS SZÉLÉN
RENDEZŐ: TÁRNOKI MÁRK
Mit adtál a világnak?
Ha ebben a pillanatban meghalnál, mi maradna utánad?
Laci maga után hagyna ezer darab nehezen lebomló oreós zacskót.
Krisz mérnöki munkájának köszönhetően az emberiség átlagos-an 40 perccel kevesebb időt tölthet liftekben rekedve.
Lehel után egy 5 éves, magányos kisfiú maradna.
Ugye te is pánikba esel, amikor ilyesmiken gondolkodsz?
A finn színházi élet egyik legfontosabb alkotójának darabja érzékeny és szórakoztató helyzetekben mutatja meg, miként próbál alámerülni három igaz barát a férfilélek különös mocsarába.
A Nézőművészeti Kft. vendégelőadásának rendezője Tárnoki Márk, aki a Teljesen idegenek és a Nők az idegösszeomlás szélén előadásokat állította színpadra az előző évadokban Nyíregyházán.
Szereplők
Laci, tervezőgrafikus..................... Katona László
Krisz, mérnök................................ Kovács Krisztián
Lehel, műsorvezető....................... Kovács Lehel
Rendező: Tárnoki Márk
Díszlet-jelmez: Molnár Anna
Falk Nóra fordítása alapján Mika Myllyaho engedélyét a Nordic Drama Corner (FIN) és a Hofra Kft. közvetítette.
Az előadás hossza 1 óra 40 perc, szünet nélkül.
Az előadás 16 éven felülieknek ajánlott!
A már jól ismert szereplők mellett új karakter is megjelenik a készülő előadásban, Vendel, a szarvasbogár figurájával egészül ki a népszerű és összetartó kis baráti csapat. Az új történetekben bőven akadnak izgalmas kalandok és váratlan helyzetek, melyekben egymás iránti érzékeny figyelemmel segíti egymást a pajtási társaság.
Múlt karácsony angol-amerikai romantikus vígjáték , 102 perc, 2019 Főszereplők: Emilia Clarke, Henry Golding
Az EGY ÉLETEM sorozatban híres művészek mesélnek az életükről, a számukra meghatározó pillanatokról és történetekről a Momkult színpadán.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!