Jegy- és bérletvásárlás
„ÉN, A GYULA... BAJOR IMRE”
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. november 28. szerda, 19:00
„Eredetileg hárman léptünk volna fel. ...Én, a Gyula, meg az Ottó, a Tóth Ottó. Ismerve a mai viszonyokat, maradtam én, az örök hipochonder, aki mesél kórházról, a barátairól, énekelget egy kicsit, és élete végéig keresi a kultúrházat. Találkozzunk! ...Én ott leszek! Csóközön: Bajor Imre”
Bajor Imre, mindenki „Oli ura” stand-upol. Egy órán keresztül
nevetteti a nagyérdeműt, ahogy szeretjük. A közönség is részese lesz
ennek az interaktív előadásnak, ahol megvitatja, előadja, elénekli a
nagy kérdéseket...
Szente Vajk ezúttal is gondoskodott róla, hogy egy felhőtlen estét tölthessünk együtt! Az előadás érdekessége, hogy a darabot a stílus szakavatott mestere ezúttal íróként jegyzi, a rendező pedig Nagy Sándor, aki a korábbi bemutatón Simont alakította.
Szerető feleség, sikeres karrier, anyagi biztonság. Richardnak tökéletes az élete… csaknem. És mégis – vagy épp ezért – valami hiányzik a munkahelyre való mindennapi ingázáson és a családi életen túl. Mígnem egy szép napon, hazafelé tartva a vonatablakból észrevesz egy titokzatosan vonzó, fiatal nőt, aki a „Miss Betsy tánciskolája” neon fölötti ablakból néz el valahová a messziségbe…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!