Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

Program


Többszemközt Náray Erikával

Többszemközt Náray Erikával

Az idei VIDOR Fesztiválon Náray Erika színész-énekes lesz Kováts Dénes vendége a Bencs Villa pódiumszínpadán.

 A Móricz Zsigmond Színház egészségügyi tájékoztatója ITT olvasható.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. szeptember 2. péntek, 17:00

Többszemközt Náray Erikával

Az elmúlt években a Menopauza című előadás szereplőjeként találkozhattak vele Nyíregyházán, idén a Játékszín Dominógyilkosság című előadásában láthatják a Rózsakert Szabadtéri Színpadon, de semmiképp ne hagyják ki ezt a kötetlen beszélgetést a Bencs Villában, melynek keretében közelebbről is megismerhetik őt.

Ajánlatunk


A korhű dokumentumokra épülő történet arra keresi a választ, hogyan maradhatunk önmagunk a történelem viharai közepette, vagy éppen hogyan nőhetünk fel egy elsőre talán szokatlannak látszó feladathoz.

A MONARCHIA OPERETT ELŐADÁSA

Örökzöld vígjátéki témákat boncolgató játék ízig-vérig mai köntösben – a szórakozás elkerülhetetlen. Az előadás érdekessége, hogy a darabot Szente Vajk, a stílus szakavatott mestere ezúttal íróként jegyzi, a rendező pedig Nagy Sándor, aki a korábbi bemutatón Simont alakította.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!