Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

Program


Többszemközt Pindroch Csabával

Többszemközt Pindroch Csabával

Pindroch Csaba Jászai Mari-díjas színész (a Kontroll és a Valami Amerika-trilógia szereplője) idén a Debreceni Csokonai Nemzeti Színház Úrhatnám polgár előadása főszereplőjeként látogat a fesztiválra, előtte beszélget vele Kováts Dénes a Bencs Villában.

 A Móricz Zsigmond Színház egészségügyi tájékoztatója ITT olvasható.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. augusztus 29. csütörtök, 16:30

Ajánlatunk


Ez a történet nem játszódik, hanem száguld, hasít, felrepít, elenged és elkap. Nagyszabású, vadul lüktető zenék, taxis üldözés, kétségbeesett szerelem, eltévedt telefonhívások, terroristák, topmodellek, felgyújtott franciaágy, benyugtatózott gazpacho, és mindennek a közepén - a Nő. A nő, aki szerelmes, a nő, akit elhagytak, a nő, aki vissza akarja venni az irányítást saját élete felett.

Egy csapat munkanélküli gyári munkás titokban a hozzájuk tartozó nők nyomába ered, akik éppen egy merész és önfeledt „csajos estét” készülnek eltölteni együtt.

Ez a történet úgy szól az életről, hogy közben minden generációt tud szórakoztatni, ezúttal Gémes Antos rendezésében, itt Nyíregyházán: „ahol kelet és nyugat összeér.”

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!