Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

program


1089

1089

Ódry Színpad
(színház az orrunk előtt)
Az SZFE harmadéves prózai színművész-osztályának előadása

Bemutató: 2017. február 10.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Torsdag, 23. Marts 2017 21:30

Az előadás egy improvizációs kurzus nyomán született.

Five in One. Öt szkeccs – egy előadás.

A harmadéves színész-hallgatókkal együtt játszik Stork Natasa, aki csaknem tíz éve ugyanebbe az osztályba járt.

„- Nagyon szarul vagyok, azt hittem, megölöm, volt egy pillanat, hogy leugrom, nagyon veszélyes volt.

– Figyelj, ez játék, ez nem vérre megy. És tényleg nem sejtettél semmit?

– Hát, ha színészből gondolkodom, akkor leesik szerintem. Azzal csesztem ki magammal, hogy megpróbáltam nem színészként gondolkodni.

– Itt alszol?

– De ez… ez már nem impró?”

A díszlet az Eprecske Művészeti Műhely támogatásával készült.

Aktuelt


Kálmán Imre Csárdáskirálynő operett

Sziasztok, megint én vagyok az, Guszti! Legutóbb a szülőszobán találkoztunk, ám ezúttal a munkahelyemen várlak titeket.Elhívtam tizenöt barátomat (véletlenül mindannyiunkat Gusztinak hívnak), hogy mondják el, mit gondolnak a gyereknevelésről, a házasságról és minden másról.

Humorral, fordulatokkal és váratlan csavarokkal teli történetük magával ragadó zenét, táncot és sziporkázó párbeszédeket kínál. Készüljön fel egy varázslatos estére..

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.