Jegy- és bérletvásárlás

„Útra kelni nem nehéz, Nem kell más, csak egy kis ész. Aztán egyik kaland jöhet majd a másik után, Jaj, ne nézz ily bután!”
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 7. szerda, 11:00
TENKI DALMA ÉS GEORGITA MÁTÉ DEZSŐ
A HISZTIS KIRÁLYKISASSZONY
RENDEZŐ: TENKI DALMA, GEORGITA MÁTÉ DEZSŐ
Van, hogy néha nem pakolod el magad után a játékaidat, vagy a ruháidat?
Vagy semmi kedved a szüleid uncsi barátainak köszönni? Vagy csak jobb szeretnél benyomni egy tábla csokit, vagy gumicukit, mint az ebédet?
Mint sok más gyereknek, mesénk királykisasszonyának is sokszor meggyűlik a baja az apukájával. Boldizsár király bizony nem nézi jó szemmel kislánya viselkedését, ezért elküldi szerencsét próbálni.
Tarts velünk ebben a kalandban az Óperenciás-tengeren túlra!
Lesznek tündérek, lidércek, ördögök, hippogriffek, és ha jól figyelsz még lehet, hogy egy kutyus is a nyomunkba szegődik.
„Útra kelni nem nehéz, Nem kell más, csak egy kis ész. Aztán egyik kaland jöhet majd a másik után, Jaj, ne nézz ily bután!”
GEORGES FEYDEAU: MACSKAZENE vígjáték 2 részben Szántó Judit fordítása alapján a szöveget gondozta: Litkai Gergely
Jóból is megárt a sok, és ha mindenki egyszerre kapná meg, amire vágyik, senki se lenne igazán boldog.
Egy csodálatos ikon, egy nő, akinek a csillogás mellett az élet árnyoldalából is jutott bőven. Nincs olyan ember a földön, aki ne ismerné Marilyn Monroe-t. De vajon tényleg ismerjük? Marilyn élete sokkal közelebb áll hozzánk, mint azt gondolnánk, ami ebből az érzelmes és magával ragadó monodrámából kiderül, Nyári Dia előadásban.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!