Jegy- és bérletvásárlás
WILL ENO: JÓÉJT, SZOMSZÉD!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 15. December 2018 19:00
Egy átlagos kisváros átlagos házaspárját meglátogatja egy a szomszédba beköltöző átlagos házaspár. Bemutatkoznak:
- Jones.
- Jones.
- Jones.
- Jones.
Látjuk a beköltözés és egymás megismerésének lépéseit, kacagunk a suta félreértéseken, az élni akarás esetlen próbálkozásain, hallgatjuk a bukdácsoló beszélgetéseket. Minden ismerős. Mindenki Jones.
Bob Jones: Scherer Péter
Jennifer Jones: Mészáros Sára
John Jones: Katona László
Pony Jones: Parti Nóra
Fordító: Upor László
Díszlettervező: Cziegler Balázs
Jelmeztervező : Pirityi Emese
Dramaturg: Kiss Mónika
Rendezőasszisztens: Fábián Ilona
Világítástervező: Mervel Miklós
Rendező: Bérczes László
Magyarországi bemutató - a Nézőművészeti Kft. és az Ördögkatlan produkciója.
A már jól ismert szereplők mellett új karakter is megjelenik a készülő előadásban, Vendel, a szarvasbogár figurájával egészül ki a népszerű és összetartó kis baráti csapat. Az új történetekben bőven akadnak izgalmas kalandok és váratlan helyzetek, melyekben egymás iránti érzékeny figyelemmel segíti egymást a pajtási társaság.
Ki ne álmodott volna arról, hogy képes varázsolni? Ki ne játszott volna el a gondolattal, hogy felfedez egy új, különleges világot? Történetünk hőse, a kis Blanka, vagy ahogy a szülei szólítják, Prücsök is pontosan erről ábrándozik, ám amikor valóban egy másik, mesebeli világba csöppen, az a világ véletlenül sem olyan, amilyennek képzelte.
Szabó Magda regénye mára már kultuszkönyvvé vált. Film, színpadi adaptációk sora készült belőle, sikerének titka maga a történetet mozgató, lassan, de annál mélyebben kibontakozó őszinte emberi érzés: a szeretet.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.