Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

Program


LOKI

LOKI

A Kerekasztal Színházi Nevelési Központ előadása, kivételesen felnőtteknek – a társadalmi igazságosság világnapjának alkalmából

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. február 26. csütörtök, 19:00

Történetünk középpontjában az északi mitológia legellentmondásosabb alakja, Loki áll. Loki szülei óriások voltak, viszont már a teremtés idején Odin, az ász főisten vérszerződött testvére lett. Pont annyi csodálatosan hősies történet fűződik a nevéhez, mint amennyi bajt kevert. Óriás mivoltáról azonban mélyen hallgatnak a legendák.

A résztvevők Loki szerepébe bújva a hovatartozás és a vágyak között feszülő ellentétről, a felsőbb hatalmak közé jutás nehézségeiről és következményeiről, a társadalmi mobilitás problémájáról gondolkodhatnak velünk a közös színházi játék során.

Az előadás után a téma kiemelkedő szakértőivel beszélgetünk a témáról.

Szereplők
Loki......................... Lipták Ildikó
Odin........................ Papp Dániel mv.
Thrym..................... Szalai Ádám / Kosznovszky Márton
Freyja..................... Jobbágy Kata
Thor........................ Hevesi László mv.

Ajánlatunk


A magyar származású Yasmina Reza világhírű darabja feszes ritmusával, pengeéles dialógusaival, mesterien leplezi le a jólneveltség álarcát viselő felnőttek ösztönös indulatkitöréseit, miközben sziporkázó színészi játékra ad lehetőséget.

Shakespeare remekművének titka érzékiségében, humorában és szenvedélyében, a test és lélek – élet és halál ötvözetében, és persze időtlenségében rejlik. Mert a szerelem és a vágy örök. Az idő és a halál legyőzésének vágya örök.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!