Jegy- és bérletvásárlás

Szeretne a legjobb helyen ülni? Tekintse meg a színpadot a nézőtér különböző helyeiről!
Jegy- és bérletvásárlás

program


Pánik, avagy férfiak az idegösszeomlás szélén

Pánik, avagy férfiak az idegösszeomlás szélén

A finn színházi élet egyik legfontosabb alkotójának darabja érzékeny és szórakoztató helyzetekben mutatja meg, miként próbál alámerülni három igaz barát a férfilélek különös mocsarába.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 30. November 2024 19:30

MIKA MYLLYAHO: PÁNIK, AVAGY FÉRFIAK AZ IDEGÖSSZEOMLÁS SZÉLÉN
RENDEZŐ: TÁRNOKI MÁRK

Mit adtál a világnak?
Ha ebben a pillanatban meghalnál, mi maradna utánad?
Laci maga után hagyna ezer darab nehezen lebomló oreós zacskót.
Krisz mérnöki munkájának köszönhetően az emberiség átlagos-an 40 perccel kevesebb időt tölthet liftekben rekedve.
Lehel után egy 5 éves, magányos kisfiú maradna.
Ugye te is pánikba esel, amikor ilyesmiken gondolkodsz?
A finn színházi élet egyik legfontosabb alkotójának darabja érzékeny és szórakoztató helyzetekben mutatja meg, miként próbál alámerülni három igaz barát a férfilélek különös mocsarába.
A Nézőművészeti Kft. vendégelőadásának rendezője Tárnoki Márk, aki a Teljesen idegenek és a Nők az idegösszeomlás szélén előadásokat állította színpadra az előző évadokban Nyíregyházán.

Szereplők
Laci, tervezőgrafikus..................... Katona László
Krisz, mérnök................................ Kovács Krisztián
Lehel, műsorvezető....................... Kovács Lehel

Rendező: Tárnoki Márk
Díszlet-jelmez: Molnár Anna

Falk Nóra fordítása alapján Mika Myllyaho engedélyét a Nordic Drama Corner (FIN) és a Hofra Kft. közvetítette.

Az előadás hossza 1 óra 40 perc, szünet nélkül.
Az előadás 16 éven felülieknek ajánlott!

Aktuelt


Ebben a sorozatban híres művészek mesélnek az életükről, a számukra meghatározó pillanatokról és kalandokról. Stand up? Monodráma? Élettörténet? Mindezek keveréke. Itt a forgatókönyvet valóban az élet írja. Személyesség, humor, kitárulkozás - ezek az Egy Életem előadások kulcsszavai.

A csehovi hősök gyakran pont olyanok, mint mi, akik lent ülünk a nézőtéren. Mintha kicsit elveszettek lennének - akár sokan közülünk. Célokat tűznek ki, amelyekben nem is egészen biztosak. Akárcsak mi. Sokszor nem nagyon tudják, hogy merre van előre; ilyenkor gyorsan szerelmesek lesznek valakibe, remélve, hogy a szerelem megváltja őket – ezt is jó sokan ismerjük..

Főhőseinknek ezúttal ki sem kell lépniük rendelőjük falai közül, hogy valós és vélt ismerősök, kollégák és rokonok látogatásai tegyék még izgalmasabbá az Alex esküvőjét megelőző pillanatokat.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.