Buy tickets and season tickets
színmű 2 részben, 150 perc
A Portugál az elmúlt évek leggyakrabban színre vitt kortárs magyar színdarabja. Akadt olyan év, amikor hat színház is műsorra tűzte Egressy Zoltán első színpadi művét. Több nyelvre lefordították, és 1999-ben film is készült belőle.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, May 31 2012 7:00PM
Zoltán Egressy
PORTUGAL
Play in two Acts
MASNI BERNADETT SZIRBIK
BECE BALÁZS CHAJNÓCZKI
BARMAN GYÖRGY SZATMÁRI
RETEK KÁROLY KOROGNAI
PRIEST LÁSZLÓ BAJ
CSIPESZ FERENC FANDL
WOMAN JÚLIA MÜLLER
SÁTÁN SÁNDOR TAMÁS MOLNÁR / LÁSZLÓ KERESZTESI
WIFE DÓRA JANCSÓ
Set Design - Costume: KATALIN JUHÁSZ
Technical Stage Manager: MIKLÓS HAZSEGA
Stage Manager: PÁL LICHTENSTEIN
Prompter: ERZSÉBET GAH
Assistant: ERIKA RADNAI
Director: KÁROLY KOROGNAI
Duration (including 1 interval): 150 perc
Szente Vajk ezúttal is gondoskodott róla, hogy egy felhőtlen estét tölthessünk együtt! Az előadás érdekessége, hogy a darabot a stílus szakavatott mestere ezúttal íróként jegyzi, a rendező pedig Nagy Sándor, aki a korábbi bemutatón Simont alakította.
Három fivér házavatót tart. Mindhárom asszony jelen van, ki-ki vérmérséklete szerint értékel. Ám az egyik feleség meghívja a férje titkárnőjét is, aki igen csinos nő. Az urak közt pánik tör ki, mert mindhárman ismerik a hölgyet, bár ezt az asszonyok még csak nem is sejtik. A hölgy meg is érkezik, és töredelmesen elmeséli, hogy... De mindez derüljön ki az előadásból. Nézzék meg ezt a pikáns, francia vígjátékot!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.